Yarının Sınırında

0
330

Yarının Sınırında

Merhabalar, yeni kategorimiz olan İncelemeler‘de sizlere izlediğimiz filmleri, incelediğimiz telefonları, oyunları, programları, vb. şeyleri paylaşacağız.

Film Fragmanı:

Film Özeti:

Yakın gelecekte dünyayı ele geçiren Mimics adlı uzaylı birliği, birçok büyük şehri yok eder ve milyonlarca insanı ölümün eşiğinde bekletir. Dünyada hiçbir ordu, onların hızına, silahlarının gücüne ve de en önemlisi telepati yoluyla emir verme ve uygulama güçlerine ulaşamaz. Artık dünyadaki tüm ordular bu uzaylı sürüsüne karşı güçlerini birleştirmek durumundadır ve bu güç birliği dışında ikinci bir şansları yoktur.

Subay Bill Cage daha önce bu savaşlardan hiçbirine katılmamış tecrübesiz bir askerdir ve atıldığı yeni görevi onun için bir nevi intihar anlamına gelmektedir. Beklenen olur; Cage dakikalar içerisinde öldürülür…

Fakat bu bir sonu değil, yeni bir başlangıcı doğurur. Cage, sıradışı bir şekilde cehennem gibi bir günde uyanır, kendini kırılması zor bir döngünün içerisinde bulur. Buna göre her seferinde ölüp sonrasında yeniden dirilip aynı savaşı bir kez daha tekrarlamak zorundadır. Her geri dönüşünde daha güçlü, daha zeki ve Mimics’lerle daha kolay başa çıkabilir hale gelse de kendine verilen iş dünyanın en zorlu görevidir. Başrollerini Tom Cruise, Emily Blunt ve Charlotte Riley ‘nin paylaştığı filmin yönetmenliğini Doug Liman üstleniyor.

Film Detayları:

Tür: Bilimkurgu, Aksiyon
Ülke: ABD, Avustralya
Yönetmen: Doug Liman
Oyuncular: Tom Cruise, Emily Blunt, Bill Paxton
Film Süresi: 1 Saat 53 Dakika
Bilet Gişesi: 370,5 milyon USD
Vizyon Tarihi: 6 Haziran 2014

IMDb: 7.9

İzlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz