Protho – Abartısız Haber Sitesi

0
75

Protho daha önceden kendi çabalarıyla tecrübe edinmiş yazar ve geliştiricilerden oluşan, yeni bir haber sitesi ve içerik platformudur. Teknoloji, oyun, sinema ve dizi, bilim ve yazılım konularında ilgi çekici içerikleri en iyi şekilde yayınlamaya özen gösteriyoruz. WebQus Network çatısı altında geliştirilen Protho, her konudan yazan haber sitesi olarak öne çıkıyor.

Saydığımız konulardan farklı içerikler elbette bulunacak, bizi biz yapan bu. Ekip olarak okuduğunuz içeriklerin o konuyla alakalı olan yazar tarafından yazılması, ziyaretçilerimizin yanlış bilgilendirmeden uzak ve samimi bir hizmet vermesini sağlıyor. Daha önceki projelerimizden farklı olarak Protho’da içeriğin sosyal ortamda yetişmesini sağlıyoruz. Bilginin yüzeysel kısmını Instagram sayfamızdaki bir gönderide görebilirken, konunun nasıl başladığını ve gelişme sürecini internet sitemizde detaylı olarak anlatıyoruz.

Protho

İçeriğin sosyal medya ortamı ile senkronize bir şekilde yürütülmesi, bizim tabirimizle Protho’lunun her konudan haberdar olmasını sağlıyor. Sitemizdeki yazıları aldığımız kaynaklar yazılarda belirtilmektedir. Kaynak gösterilmeyen içerikler %90 ihtimalle yazarın kendi tecrübesinden oluşmaktadır. Telif hakları konusunda şikayetçi tarafın bizimle iletişime geçmesi durumunda 24 saat içinde yanıt veriyoruz.

Sosyal medya platformlarında en çok ilgilendiğimiz Instagram olarak öne çıkıyor. Tasarımı göze batmayan ve hoş gözüken bilgi temasında günde üç içerik yayınlamaya özen gösteriyoruz. Yorum yapan takipçilerimizle sonuna kadar ilgilenip, kendi görüşümüzü de aktarıyoruz.

Ekibimiz

İbrahim CanGeliştirici, Editör

Emre ÖzdoğanGeliştirici, Editör

Eren YıldırımSosyal Medya Koordinatörü

Arda EzgiEditör

Uğur Kaan Şimşekİşsiz

Güncel içeriklerin en doğru yorumları için internet sitemiz Protho adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz