Oyun Blogu

Nvidia Oyunlara Filtre Özelliği Getirdi

Nvidia Oyunlara Filtre Özelliği Getirdi

NVIDIA, bir sonraki GeForce Experience güncellemesinde oyunlara filtre özelliği getirecek. Resmi NVIDIA sitesinden yapılan açıklamada Freestyle adıyla yayınlanacak bir beta sürümle oynadığınız oyunda 15 farklı filtreleme deneyimi yapacaksınız. Bu filtrelemeler Instagram’da fotoğraflarda yapılan renk değişimleri gibi bir değişim içeriyor, neredeyse hemen hemen aynı filtreler diyebiliriz.

Nvidia Logo

Özellik ilk olarak beta modunda kullanıcılarla buluşacak. Nvidia’dan yapılan açıklamaya göre; aralarında Battlefield 3, Call of Duty: Black Ops III, Cuphead, Assassin’s Creed, World of Warcraft: Legion ve Diablo III’ün de bulunduğu 100’den fazla oyun özelliği destekleyecek.

Filtrelerden bahseden NVIDIA firması, oyun içi kamera olan Ansel’a daha fazla şey kattığını belirtti. Ayrıca, daha yaratıcı çizimler için birden fazla filtreyi bir araya da getirebilirsiniz. Yeni özellikler, şirketin GeForce Experience yazılımında 9 Ocak’ta görülecek – onları görmek için “Deneysel Özellikler” i etkinleştirmeyi unutmayın.

Daha fazla göster

İbrahim Can

MacBook Kullanmayan Bir WebMaster, Hayat Her Zaman Lüks Yaşayanlara Güzel Değildir Yani ;)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün