Gezi BloguGünlük BlogOyun BloguWebMaster Blogu

Merhaba Dünya !

Merhaba Dünya !

Merhabalar, ulticanPRO olarak 4 yıldır hizmet vermekteyiz bu 4 yılımız Blogger’de geçti ve artık bir şeyleri değiştirmenin vakti geldi.

Şimdiye kadar birçok platforma el atmış bulunmaktayız WordPress, Blogger, MyBB, bunlar popüler olanlar. Hepsinde az da olsa bilgimiz var.

WordPress’e geçiş sebebimiz Blogger’de çoğu şey kısıtlıydı eklentiler mesela vardı fakat bunları kendimiz ekliyorduk yani gerek HTML gerek CSS kodlarıyla bir şeyler yaratmaya çalışıyorduk.

Ama ortam güzeldi yani açıkçası birçok dost edindik ama hayat bu içlerinde düşmanlarda var. 🙂 Birde WordPress ortamına bakalım.

Blogger’e desteğimiz devam edecek bunun yanında ek olarak MyBB’de el atacağım WordPress olmazsa olmazımız olacak saten 🙂 her neyse bir sonraki yazımızda görüşmek üzere iyi günler…

Ne yazmışım be 😉 artık kişiel bloga geçiş yapıyoruz 🙂 Tarih: 4.9.2018

Daha fazla göster

İbrahim Can

MacBook Kullanmayan Bir WebMaster, Hayat Her Zaman Lüks Yaşayanlara Güzel Değildir Yani ;)

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Merhaba, mailimden ulaşabilirmisin bana? yada sitemde facebook instagram adreslerim var, Sana extra temasını vereyim bu tema güzel değil gibi neden değiştirdin önceki güzeldi? ibrahimcantr.blogspot temasıda güzel keşke senin yerinde olsam 🙁

  2. Tema kötü değil fakat bu tema yerine MATERIAL tasarımlı bir tema kullanırsan hayrına olur 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün