Merhaba Dünya !

9
551
Merhaba Dünya !

Merhabalar, ulticanPRO olarak 4 yıldır hizmet vermekteyiz bu 4 yılımız Blogger’de geçti ve artık bir şeyleri değiştirmenin vakti geldi.

Şimdiye kadar birçok platforma el atmış bulunmaktayız WordPress, Blogger, MyBB, bunlar popüler olanlar. Hepsinde az da olsa bilgimiz var.

WordPress’e geçiş sebebimiz Blogger’de çoğu şey kısıtlıydı eklentiler mesela vardı fakat bunları kendimiz ekliyorduk yani gerek HTML gerek CSS kodlarıyla bir şeyler yaratmaya çalışıyorduk.

Ama ortam güzeldi yani açıkçası birçok dost edindik ama hayat bu içlerinde düşmanlarda var. 🙂 Birde WordPress ortamına bakalım.

Blogger’e desteğimiz devam edecek bunun yanında ek olarak MyBB’de el atacağım WordPress olmazsa olmazımız olacak saten 🙂 her neyse bir sonraki yazımızda görüşmek üzere iyi günler…

Ne yazmışım be 😉 artık kişiel bloga geçiş yapıyoruz 🙂 Tarih: 4.9.2018

9 YORUMLAR

  1. Merhaba, mailimden ulaşabilirmisin bana? yada sitemde facebook instagram adreslerim var, Sana extra temasını vereyim bu tema güzel değil gibi neden değiştirdin önceki güzeldi? ibrahimcantr.blogspot temasıda güzel keşke senin yerinde olsam 🙁

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz