Günlük Blog

İlginç Uzaylı Ziyareti

İlginç Uzaylı Ziyareti

Uzaylılar ve UFO’lar hakkında ilginç haberler ortaya çıkmaya devam ediyor. Yeni bir iddiaya göre İtalya’da birden fazla uzaylı ziyareti gerçekleşmiş.

UFO’lar konusunda Roswell olayı ve 51. Bölge başı çeker, fakat bunlar dışında sıra dışı başka olayların da yaşandığı iddia edilir. Unilad’ın haberine göre İtalya’da da birden fazla UFO vakası yaşanmış, hatta uzaylılarla iletişim gerçekleşmiş.

DEFALARCA İTALYA’YA GELDİLER

Bir UFO araştırmacısı olan 73 yaşındaki Roberto Pinotti, İtalya’ya yapılan uzaylı ziyaretlerini “UFO Contacts In Italy” isimli bir kitapta ele aldı. Pinotti, uzaylıların arkadaş olmak için defalarca İtalya’ya geldiğini iddia ediyor. Bunların içinde en ilgi çekicisi ise 1957 yılında yaşanan olay. Bu vakada söz konusu uzaylıya ve UFO’nun kontrol kabinine ait fotoğraflar var. Hatta uzaylının fotoğrafta gözlerini korumak amacıyla güneş gözlüğü taktığı görülüyor. Flying Disk Press sitesinin yöneticisi Philip Mantle (Kendisi de bir UFO uzmanı) kitaba sitesinde yer vererek olayları değerlendirdi.

Bilinmeyen bir kaynak, uzaylıların insanlara yardım amacıyla geldiğini iddia etti. Bu iddiaya rağmen Philip Mantle, ziyaretlerin daha diplomatik kaldığını söylüyor.

SÖZ KONUSU FOTOĞRAFLAR

Fotoğraflarda güneş gözlüğü takan uzaylı ve UFO’nun içi yer alıyor. Roberto Pinotti’ye göre fotoğraftaki UFO kontrol kabinin çapı 10 metre, UFO’nun çapı ise 24 metre.

Uzaylı

Uzaylı

Nedense söz konusu UFO ve uzaylı fotoğrafları tost makinesinden çıkmış gibi. Halbuki 1950’lerde çekilen normal fotoğraflara bakarsanız gayet net ve anlaşılır olduğunu görebilirsiniz.

Daha fazla göster

İbrahim Can

MacBook Kullanmayan Bir WebMaster, Hayat Her Zaman Lüks Yaşayanlara Güzel Değildir Yani ;)

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Sene 2018 neden “uzaylı fotoğrafları” Kuran kursunun güvenlik kamerasından çekilmiş gibi ?
    Arkadaş bir kere de düzgün çekin.Bence tesadüf değil, her seferinde bulanık fotoğraflar…Mars’tan vs. çekilenleri anlarım araç çekiyor ne de olsa, insanın çektiği görüntü neden berbat ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün