Günlük Blog

Dünyanın en zengin kişisi hangi telefonu kullanıyor?

Dünyanın en zengin kişisinin hangi telefonu kullandığını merak ediyor musunuz?

Dünyanın en zengin kişisi olarak bilinen efsanevi yatırımcı Warren Buffett, Apple CEO’su Tim Cook‘un tüm ısrarlarına rağmen tercihini iPhone’dan yana kullanmadığını dile getirdi.

Warren Buffett verdiği röportajda; Apple için iPhone pazarı doygunluğuna erişmediğini söylüyor. Hatta Buffett konuyla ilgili; “iPhone aldığım gün bu iş bitmiştir” diyerek şaka yapmayı da ihmal etmiyor.

Dudak uçuklatan servete sahip olan W. Buffett, Tim Cook‘un her yıl Noel kartı gönderdiğini ve bu kartta “‘Bu yıl sana iPhone satacağım” notunu eklediğini belirtiyor.

Warren Buffett

Ancak ortada şöyle bir çelişki var. W. Buffett Apple’ın en büyük beşinci hissedarı konumunda yer alıyor. Buffett‘in iPhone kullanmamasının sembolik olduğu düşünülüyor.

Peki, dünyanın en zengin kişisi W. Buffett hangi telefonu kullanıyor? Açıklamalara göre; Buffett hala eski model kapaklı Samsung marka telefon kullanıyor. Ancak bu telefonun modeli bilinmiyor. Muhtemelen bu telefon Android işletim sistemine bile sahip olmayan bir model. Muhtemelen güvenlik açısından 😀

İlgi ve merakınızdan dolayı teşekkürler.

İyi günler.

Daha fazla göster

İbrahim Can

MacBook Kullanmayan Bir WebMaster, Hayat Her Zaman Lüks Yaşayanlara Güzel Değildir Yani ;)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün