Günlük Blog

Apple Park’ın Videosu Yayınlandı !

Apple Park’ın Videosu Yayınlandı !

Apple’ın Nisan ayında açılması planlanan yuvarlak tasarımıyla uzay gemisini andıran yeni merkezi Apple Park’ın son halini gösteren yeni video ve fotoğraflar yayınlandı.

Apple Park

Drone video yapımcısı Duncan Sinfield , bugün YouTube’da 2018 yılının ilk Apple Park drone videosunu paylaştı. Yaklaşık üç dakikalık videoda, Apple Park’ın büyük orta avlusu, çalışan fitness merkezi ve basketbol sahaları, Steve Jobs Tiyatrosu ve daha birçok çekim yer alıyor.

Apple Park

Ana binaya taşınma süreci Nisan ayında başlayacak ve 2017 yılının sonuna kadar aşamalı olarak devam edecek. Faz 2 ve yardımcı yapı ise 2018 yılına kadar tamamlanacak. Apple Park’ın halka ne zaman açılacağı henüz belli değil. Roberts ayrıca, tarihi Glendenning Barn’u Apple’ın yeniden inşa etmeyi bitirdiğini ve Apple Park’a yerleştirildiğini de videosunda gösteriyor. 1916’da inşa edilen tarihi Cupertino ahırı, kentin tarımsal geçmişiyle derin bağlara sahip ve Apple Campus 2’nin inşaat sahası içerisinde yer alan bir yapıydı.

Tamamlanması 2018 yılını bulacak olan Apple Park’ta 13.000 personelin çalışacak. Önümüzdeki ay çalışanlarına kapılarını açması beklenen Apple Park ile ilgili yayınlanan son videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Resmi Apple Sitesi

Daha fazla göster

İbrahim Can

MacBook Kullanmayan Bir WebMaster, Hayat Her Zaman Lüks Yaşayanlara Güzel Değildir Yani ;)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün