Oyun Blogu

PUBG Mobile’dan Resmi PC Emülatörü!

PUBG Resmi Olarak Duyurdu!


Başlıktan da okuduğumuz üzere PUBG Mobile resmi PC Emülatörü’nü duyurdu! Aslında şöyle bir düşününce komik geliyor insana, kendi kendine diyorsun ki “Madem PC Emülatörü var ne diye satın alayım ki?”. Fakat o iş öyle değil işte, gelin detaylara göz atalım.

PUBG Mobile resmi PC Emülatörü’nü duyurdu duyurmasına da bu emülatör öyle Steam versiyonu gibi olmayacak tabi ki de. Farksız olsaydı ne önemi kalırdı ki normal versiyonu satın almak ile onun arasında? Tam detayları ile net bilgilere erişilememiş olsa da küçük ön gösterimler ve tanıtımlar internet ortamında dolaşıyor ve şu ana kadar bilinen en iyi en resmi videoyu yukarıda siz değerli okurlarımıza belirttik.

Her ne kadar PUBG oynamayı sevsek de bu oyunu her bilgisayar açamadığı için bir çok oyuncu arkadaşımız durumdan şikayetçi biçimde sosyal medyada üzücü paylaşımlar yapıyordu ve buna artık dur demek isteyen Tencent Games’de bu soruna çözüm olarak PUBG Mobile resmi PC Emülatörü’nü duyurdu. Herhangi bir gelişme karşısında yazımızı yenileyeceğiz ve sizleri en doğru kaynaklardan bilgilerle durumdan haberdar edeceğiz! Takipte Kalın!

Bizi Facebook‘dan Takip Edebilirsiniz…

Daha fazla göster

İbrahim Can

MacBook Kullanmayan Bir WebMaster, Hayat Her Zaman Lüks Yaşayanlara Güzel Değildir Yani ;)

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Baya stabil bir emülatör yapmışlar dün yükledim zahmetsiz bir şekilde oynamaya imkan tanıyor.
    Tencent’in emülatör fırtınasına katılmaması aptalca olurdu zaten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün